Geoblog.pl    tealover    Podróże    æ—¥æœ¬ Praktyki w Japonii    Współczesne oblicze Japonii

Współczesne oblicze Japonii

Japonia
Japonia, Shinjuku-ku

Jakby nam było mało nowoczeności, Filip wpadł na pomysł, by zawitać do Shinjuku - dzielnicy neonów, drapaczy chmur i luksusu :P

Jeśli wydawało mi się, że w Akihabara było dużo ludzi, to tu po prostu ich ilość przerosła moje wyobrażenia :P
Stacja Shinjuku to jedno z najruchliwszych miejsc na świecie- dziennie przewija się tu 2 mln osób, czyli tak jakby cała Warszawa wraz z przedmieściami jednego dnia przeszła sobie przez tę stację...

Niestety Filip nie ma stamtąd zdjęć, wiec pozwoliłam sobie skopiować 2 z Internetu.

Tu mogłam napatrzeć się na wymalowane Japonki, w minióweczkach i koturnach, z telefonami, sunącymi po stacji i mknącymi po ulicach. Shinjuku jako że jest dzielnicą biznesu to także i klubów erotycznych, więc spotkaliśmy wieeeelu panów w garniturach w trakcie przerwy na fajeczkę w ciemnych uliczkach ;) Bo w Japonii prawie wszędzie panuje absolutny zakaz palenia, nawet w miejscach publicznych.

Do teraz nie mogę uwierzyć, ile tych ludzi tam było, he he...

• zdjÄ™cie
  • zdjÄ™cie
Przemo
Przemo - 2012-07-11 00:05
Żeby Cię tam nie zadeptali=P oj też bym chciał zwiedzić tą dzielnicę.. hm.. może za rok;]

EDMUND
EDMUND - 2013-04-07 12:32
OSOBISCIE NIE LUBIE TLOKU-ALE TO CHYBA WARTOBY ZOBACZYC!!!!!

tealover
tealover - 2013-04-08 17:21
oj tak, można się wpatrywać w tych ludzi godzinami!

tealover
Dominika